slider

Novinky

PŘIPRAVUJÍ SE ON-LINE LEKCE ……. V NOVÉM ROCE NOVĚ

VŠEM KLIENTŮM PŘEJI POHODOVÉ, KLIDNÉ, RADOSTNÉ A VE ZDRAVÍ PROŽITÉ VÁNOCE A VÁNOČNÍ SVÁTKY.

Víkend s funkčním pohybem a nordic walkingem

TERMÍN : 18.-20.9.2020 PROGRAM : PILATES, JÓGA, DEEP WORK, SPIRALS

V NABÍDCE JE MOŽNOST VYUŽÍT BICOM – BIOREZONANCE

 

Pilates, Spirals, Deep Work od 20.7.-4.9.2020 v 18:30 hod. a od 7.9.-25.9. v 18 hod

Hodiny pilatesu budou probíhat o prázdninách v tělocvičně v počtu max.8 osob od pondělí do čtvrtka. Spirals ve středu a Deepwork v pátek bude venku na škole Dr.Horáka, max. počet 15 osob. Při nepříznivém počasí se bude cvičit v tělocvičně na Brněnské 34.

Hlásit se můžete telefonicky, sms nebo mailem. Můžete se nahlásit na kterýkoliv den, a to buď před začátkem kurzu, den předem anebo i v ten den.

Cena 1 lekci hod/150,- Kč, na 5-9 lekcí hod/140,- Kč, od 10 lekcí hod/120,- Kč.

Datumy cvičení naleznete v termínech cvičení – kalendář

Těším se na vás a přeji vám krásné léto

Ludmila Sedláčková

mobil : 725 667 555        mailová adresa :  ludmila.sedlackova@seznam.cz

 

CVIČENÍ V DOBĚ OD 11.5.-13.7.2020

Všechny vás zdravím
a děkuji, že jste navštívili moje webové stránky, na kterých se dozvíte, jak budou pokračovat lekce pilatesu a Spirálsu.
Ti co nejsou ve spojení se mnou přes Facebook, přeposílám příspěvek s informacemi, jaká možnost je si zacvičit
v klidu svého domova.
Skupinové lekce v tělocvičně budou omezeny. Cvičit se bude v tělocvičně v pondělí od 11.května do 13.7.2020
(10 lekcí) ve skupince s max.počtem 8 lidí a to v pondělí a v úterý v 17 hod. bude skupinka začátečníků a těch, kteří mají nějaké zdravotní omezení,
ve středu a ve čtvrtek v 18 hod bude skupinka, která nemá zdravotní omezení.
Dále bude probíhat venku na hřišti na Brněnské škole každou středu od 13.5.2020 a každý pátek od 15.5. v 18 hod. Spirals a Deepwork. Na tyto hodiny se budete muset přihlásit sms, nejpozději do konce dne před dnem, kdy se cvičí. Minimální počet lidí venku je 6 a maximální je 11. Bude záležet jen na vašem zájmu, zda cvičení bude probíhat.
Za špatného počasí bych spustila Spirals a Deepwork opět v živém vysílání přes facebook. Stále můžete využít nevychozených vstupů z permanentky.
Pokud byste přece jenom chtěli využít on-line kurzu přes Facebook, je to možné na stránce „Lehkost a radost v každém kroku“.
Vím, že je vás víc, kteří byste chtěli cvičit než současné možnosti dovolují, ale přesto se snažím vyjít alespoň trochu vstříc těm, které neodradí ani tato neobvyklá situace. Jelikož to není jinak možné udělat než formou zprávy, kterou mi napíšete, že máte zájem cvičit v té a v té skupince toho a toho dne a hodinu. Budu vás řadit podle toho, kdy mi sms zpráva dojde.
Věřím, že se situace brzy zlepší a budete mít možnost opět všichni cvičit.
Sledujte stránky ať víte víc ……….
Mějte se krásně a s úsměvem ještě krásněji
Ludmila Sedláčková
Tady je přeposílaná zpráva z Facebooku :
Milí členové skupiny,
vážím si všech, co se mnou cvičí přes živé vysílání a posílají mi finanční odměnu. Jelikož jsem skupinu založila pro ty, kteří opravdu chtějí svému tělu rozumět a rádi cvičí, rozhodla jsem se ve skupině udělat změnu, která ukáže, kdo cvičení bere vážně a s láskou ke svému tělu.
Ve skupině nastane změna od 11.5.2020. Tuto skupinu, kterou jsem přejmenovala na „Lehkost a radost v každém kroku“ budou moci využívat jen ti, kdo si předplatí kurz s deseti lekcemi. Lekce budou uloženy ve složce videa, a vy se k nim budete moci vrátit a kdykoli si je znovu odcvičit.
Během kurzu se naučíte jak lépe vnímat své tělo od chodidla přes pánev až temeno.
Doporučuji pomocí těchto pomůcek jako je :
VÁLEC
JEŽEK
S-BALL
dále tenisáky, ručník, S-band, magic circle
si tak můžete uvolnit napětí a stres nebo naopak navést tělo do správné funkce v pohybu.
Smyslem kurzu je motivace těla k funkčním pohybům a návazně k utvoření správných stereotypů.
Cesta, po které se se mnou vydáte za lepším vnímáním a cítěním svého těla nikdy nekončí ……
UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY ČLENY, kteří se nebudou chtít zařadit do ON-LINE KURZU, bude přístup do této skupiny těmto členům zablokován. Pokud již teď víte, že platit nechcete, prosím, aby jste sami tuto skupinu opustili.
INFORMACE K PLATBĚ :
Vám Všem, kteří jste řádky dočetli až sem a máte skutečný zájem o on-line kurz jsem velmi vděčná a děkuji Vám, že se vydáváte stejnou cestou …….
Své práce si velmi vážím, ale zabere mě i spoustu času a energie na vytvoření smysluplných pohybů pro vás. Je to práce, která vás může zbavit bolesti, stresu a může přidat úplně jiný pocit v těle, pokud k tomu přidáte i svoji vlastní píli a snahu, výsledek se násobí.
Tento kurz bude od 11.5.-13.7.2020. Tzn., že každý týden v pondělí bude živé vysílání v 18:30 hod.s novou lekcí. Videa lekcí budou ukládány do složky videa, aby jste si je mohli kdykoli znovu odcvičit a tím lépe zapamatovat.
Budu ráda za komentáře, kdykoli a cokoli vám nepůjde nebo budete cítit jinak než vám říkám, stačí napsat. Jen tak má moje práce smysl, takže pište.
Platbu mi prosím posílejte na č.ú. 2400524224/2010
do variabilního čísla napište 1151372020 a do poznámky napište svoje jméno a příjmení.
Částka 1000,- Kč za 10 lekcí. Prosím o zaplacení do data začátku kurzu do 11.5.2020, po tomto datu bude vstup
do skupiny zablokován.
Děkuji všem za pochopení a věřím, že je to pro všechny spravedlivé. Pokud je ve skupině někdo, komu se lekce a informace nelíbí, nedávají mu smysl, prosím, aby tuto skupinu raději opustili – najděte směr cesty, která vám vyhovuje.
To co si přejete je na dosah, stačí jen vyslovit otázku a nepřemýšlet nad ní……
Můžu být ještě lepším člověkem ?
S láskou a úctou Lída

Kraniosakrální terapie

Po absolvování ročního kurzu 2019 Kraniosakrální osteopatie je v nabídce mezi masážemi Kraniosakrální ošetření (podrobnější informace pod „masáže“).